Bangkok -
De Red Line-spoorwegdienst van de staatsspoorwegen van Thailand is vandaag, 2 augustus, officieel gelanceerd tijdens een openingsceremonie in Bangkok, onder voorzitterschap van de Thaise premier Prayut Chan-O'Cha.
De Rode Lijn voert twee routes. De eerste route omvat 10 stations van Bang Sue Grand Station naar Rangsit, die ongeveer 26 kilometer lang is en 25 minuten duurt. De stations zijn Bang Sue Central Station, Chatuchak Station, Wat Samian Nari Station, Bang Khen Station, Thung Song Hong Station, Karn Keha Station, Lak Si Station, Don Mueang Station, Lak 6 Station en Rangsit Station.
De tweede route omvat drie stations van Bang Sue naar Taling Chan, wat ongeveer 15 kilometer is en ongeveer 15 minuten duurt. De stations zijn Bang Son Station, Bang Bamru Station en Taling Chan Station.
De spoorlijn zal bijna vier maanden gratis worden geëxploiteerd, van augustus tot november, voordat tarieven worden geïnd met een bereik van 12 tot 42 baht. De dienst begint dagelijks om 6 uur. en eindigt om 00 uur. momenteel vanwege Covid-8-maatregelen op beide routes.
Foto met dank aan: Manager Online / Siamrath