Grijp het moment: waarom dit het perfecte moment is om een ​​Thaise naamloze vennootschap te openen

Grijp het moment: waarom dit het perfecte moment is om een ​​Thaise naamloze vennootschap te openen

De levendige economie van Thailand, de adembenemende landschappen en de gastvrije cultuur trekken al lange tijd internationale investeringen aan. Maar met de recente bloei van de commerciële activiteit en een ondersteunend ondernemingsklimaat is er geen beter moment dan nu om een ​​Thaise naamloze vennootschap op te richten en het potentieel van deze bloeiende Zuidoost-Aziatische natie te benutten.

Isaan Lawyers: uw vertrouwde gids voor Thaise oprichting

Bij Isaan Lawyers kan ons team van ervaren commerciële advocaten, ondersteund door meer dan 15 jaar ervaring met het oprichten van bedrijven sinds 2007, u naadloos door het proces begeleiden. Wij begrijpen de fijne kneepjes van de Thaise wet en zorgen ervoor dat uw belangen als buitenlander worden beschermd. Ons meertalige team spreekt zowel Engels als Thais, en we hebben een team van interne accountants die uitgebreide ondersteuning bieden.

Waarom nu incorporeren?

 • bloeiende economie: Thailand beschikt over een robuuste en groeiende economie, die een overvloed aan kansen biedt in verschillende sectoren.
 • Gunstig ondernemingsklimaat: De overheid moedigt buitenlandse investeringen actief aan met gestroomlijnde regelgeving en aantrekkelijke belastingvoordelen.
 • Strategische locatie: Thailand fungeert als toegangspoort tot Zuidoost-Azië, waardoor u kunt profiteren van het enorme potentieel van de regio.

Het oprichtingsproces is eenvoudig gemaakt

Het oprichten van een Thaise naamloze vennootschap omvat verschillende stappen, die allemaal efficiënt worden afgehandeld door onze ervaren advocaten:

 • Bedrijfsnaam Reservering: Wij helpen u bij het veiligstellen van een unieke en passende naam voor uw bedrijf.
 • Voltooiing van professionele documentatie: Onze professionele en ervaren advocaten zullen uw oprichtingsdocumenten opstellen en indienen bij de DBD, afdeling Bedrijfsontwikkeling, om ervoor te zorgen dat u volledig beschermd bent.
 • Memorandum of Association (MOA) opstellen: Onze advocaten zullen een uitgebreide MOA opstellen waarin de structuur, het doel en de aandeelhoudersovereenkomsten van het bedrijf worden uiteengezet.
 • Statuten (AOA) Opstellen: We zullen AOA's opstellen waarin de interne governanceprocedures van het bedrijf worden beschreven.
 • Bedrijfsregistratie bij DBD: Wij verzorgen het registratieproces bij de afdeling Business Development (DBD).
 • Bankrekening openen: Wij begeleiden u bij het openen van een zakelijke bankrekening om financiële transacties te vergemakkelijken.
 • Ontwerp en productie van bedrijfslogo-stempels: Als onderdeel van onze service ontwerpen en vervaardigen wij een hoogwaardige bedrijfslogostempel die u op officiële documentatie kunt gebruiken.
 • Oprichtingsdocumenten: Bij een succesvolle bedrijfsopening ontvangt u een volledige set oprichtingsdocumenten, voor uw administratie vertaald in zowel het Thais als het Engels.

Aandeelhouders, directeuren en bedrijfstypen

 • Aandeelhouders: Een minimum van twee aandeelhouders zijn verplicht, waarbij een combinatie van Thaise en buitenlandse staatsburgers is toegestaan.
 • bestuurders: Er is minstens één regisseur nodig, en deze kan zowel Thais als buitenlands zijn.
 • Bedrijfstypen: Er kan een breed scala aan bedrijven worden opgericht, met enkele beperkingen voor bepaalde sectoren waarvoor een meerderheidseigendom in Thailand vereist is. Ons team adviseert u over de meest geschikte structuur voor uw specifieke bedrijfsdoelstellingen.

Voordelen van oprichting

 • Beperkte aansprakelijkheid: De aansprakelijkheid van aandeelhouders is beperkt tot hun investering in de onderneming.
 • Werkvergunningen en visa: Oprichting kan het verkrijgen van werkvergunningen en visa voor buitenlandse bestuurders en werknemers vereenvoudigen. Hier volgt een overzicht van het minimale theoretische kapitaal dat vereist is om een ​​bedrijf te registreren voor werkvergunningen en visa voor buitenlanders:
  • Getrouwd met een Thaise staatsburger: Als u getrouwd bent met een Thaise staatsburger, is het minimale theoretische kapitaal dat vereist is om een ​​bedrijf te registreren en een visum en werkvergunning te verkrijgen, gelijk aan 1 miljoen baht. Bovendien moet u minimaal twee Thaise werknemers in dienst hebben.
  • Niet getrouwd met een Thaise staatsburger: Als u niet getrouwd bent met een Thaise staatsburger, springt het theoretische minimumkapitaal dat vereist is om een ​​bedrijf te registreren en een visum en werkvergunning te verkrijgen naar 2 miljoen baht. U moet ook minimaal vier Thaise werknemers in dienst hebben.
 • Fiscale voordelen: Thailand biedt een concurrerende vennootschapsbelastingtariefstructuur. Hier vindt u een overzicht van de belastingtarieven:
  • Nettowinst niet groter dan 300,000 Baht: 0% belasting (geen belasting)
  • Nettowinst tussen 300,000 Baht en 3,000,000 Baht: 15% belasting
  • Nettowinst groter dan 3,000,000 Baht: 30% belasting (Opmerking: We raden u aan een belastingprofessional te raadplegen voor gedetailleerd advies over hoe uw bedrijf kan profiteren van de Thaise belastingwetgeving en mogelijke vrijstellingen voor specifieke sectoren)

Relevante Thaise wetgeving

Het primaire recht dat de oprichting van een bedrijf regelt, is het Burgerlijk en Handelswetboek van Thailand (secties 1097 tot 1128). Onze advocaten hebben een diepgaande kennis van deze code en zorgen ervoor dat uw bedrijf aan alle wettelijke vereisten voldoet. Bovendien speelt de Foreign Business Act (FBA) een rol bij het reguleren van de zakelijke activiteiten van bedrijven in buitenlandse handen in Thailand.

Belangrijke punten om te onthouden

 Thailand beschikt over een bloeiende economie met enorme investeringsmogelijkheden.

 De overheid ondersteunt actief buitenlandse investeringen.

 Het ervaren team van Isaan Advocaten begeleidt u bij elke stap van de oprichting.

 Oprichting biedt voordelen zoals beperkte aansprakelijkheid, visumondersteuning en potentiële belastingvoordelen.

 Wij bieden een bedrijfslogostempel en volledige oprichtingsdocumenten in zowel het Thais als het Engels.

Klaar om de kans te grijpen?

Neem vandaag nog contact op met Isaan Advocaten!

https://isaanlawyers.com/contact-us/

Laat onze expertise de weg vrijmaken voor uw succesvolle zakelijke onderneming in Thailand.

Waarom zou u in Pattaya niet even naar ons zusterbedrijf schreeuwen? http://www.anglosiamlegal.com

Abonneren
Adam Judd
De heer Adam Judd is de mede-eigenaar van TPN Media sinds december 2017. Hij komt oorspronkelijk uit Washington DC, Amerika, maar heeft ook in Dallas, Sarasota en Portsmouth gewoond. Zijn achtergrond ligt in detailhandel, HR en operationeel management, en hij schrijft al vele jaren over nieuws en Thailand. Hij woont al meer dan negen jaar in Pattaya als fulltime inwoner, is lokaal goed bekend en bezoekt het land al meer dan tien jaar als een regelmatige bezoeker. Zijn volledige contactgegevens, inclusief contactgegevens van het kantoor, zijn te vinden op onze contactpagina hieronder. Verhalen kunt u een e-mail sturen naar Editor@ThePattayanews.com Over ons: https://thepattayanews.com/about-us/ Neem contact met ons op: https://thepattayanews.com/contact-us/